VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 LUTEGO 2017

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  • W środę Święto Katedry Św. Piotra;
  • We czwartek wspomnienie Św. Polikarpa biskupa i męczennika.

   

 2. W tym tygodniu obędzie się katecheza sakramentalna dla dzieci do I Komunii św. oraz dla młodzieży do bierzmowania. Został tez podany termin bierzmowania przez Kurię Biskupią. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się wraz z odpustem parafialnym 15 maja o godz. 18.00 i udzieli go Ks. Bp Zbigniew Zieliński.
 3. W gablotce przed kościołem i na stronie internetowej parafii możemy zapoznać się z planem rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczną się w środę popielcową i potrwają do soboty. Już dziś zaplanujmy sobie czas by aktywnie uczestniczyć całą rodziną w rekolekcyjnych spotkaniach.
 4. W najbliższą sobotę od godz. 15.00 do godz. 21.00 trwać będzie w naszej świątyni adoracja wynagradzająca NSPJ. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
 5. Parafia nasza pragnie zorganizować w dniach od 25 do 26 maja pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę z okazji 300 rocznicy koronacji obrazu Czarnej Madonny. W programie pielgrzymki: Licheń, Jasna Góra, Kraków z Sanktuarium Jana Pawła II i Miłosierdzia Bożego, zwiedzanie Starego Miasta oraz Sanktuarium Maryjne w Gidlach. Szczegółowy program pielgrzymi wywieszony w gablotce i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy u Ks. Proboszcza.
 6. Przy wyjściu z kościoła do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz dla dzieci Mały Gość Niedzielny.