III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 19 MARCA 2017

  1. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć Marcin Bujak, c.c. z Gowina i Kinga Wandtke, c.c. ze Strzepcza

  2. W okresie Wielkiego Postu serdecznie zapraszam do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych: Gorzkie Żale wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w każdą Niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 16.30; dla pozostałych wiernych o godz. 17.30.

  3. Dzisiaj w naszym kościele na Mszy Św. o godz. 10.00 gościć będziemy chór Trinitatis z parafii Trójcy Św. z Gdyni Dąbrowy. Chór ten uświetnił swoim śpiewem nasze uroczystości 25-lecia parafii. W ramach cotygodniowej modlitwy za zmarłych przed Mszą Św. wykona modlitwę do Miłosierdzia Bożego oraz ubogaci śpiewem Msze św. o godz. 10.00.

  4. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegła Niedzielę na tacę a przeznaczone na kontynuowanie prac remontowych w budynku domu katechetycznego na ten cel zebraliśmy 3869 zł. Natomiast na pomoc misjom zebraliśmy 230 zł. Za okazane serce wszystkim szczere Bóg zapłać.

  5. Czas Wielkiego Postu wzywa nas do modlitwy pokuty i jałmużny. Do skrzynki na filarze można składać swoje ofiary w ramach jałmużny wielkopostnej a które będą przekazane na pomoc dla najuboższych.

  6. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zofię Bergmann l.91. Pogrzeb odbył się wczoraj. Naszą zmarłą Siostrę polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

  7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego.