NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 16 MARCA 2017

  1. Przeżywamy dziś radosną Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Niech Chrystus Pan opromieni nas swoimi łaskami wysłuzonymi nam przez chwalebna swoja śmierć i zmartwychwstanie. Wesołego Alleluja! Dziś Msze Św. jeszcze o godz. 10.00 i 12.00.

  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Św. Jak w każdą Niedzielę czyli o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Tradycyjnie w tym dniu swoje słowo kieruje do nas Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego a swoimi ofiarami wspieramy działanie tej katolickiej uczelni.

  3. Za nami modlitwene dni Triduum Paschalnego. Serdecznie dziękuje wszystkim za liczny udział w tych dnaich we wspólnej modlitwie. Dziękuję służbie liturgicznej za przygotowanie liturgii tych dni, panu organiście Arturowi, wszystkim, którzy przygotowali ciemnicę i grób, paniom za posprzątanie światyni, Pani Jasi za piękne dekoracje kwiatowe, wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać.

  4. W ubiegłą Niedzielę na cele remontowe powstającego oratorium Bożego Miłosierdzia zebraliśmy 2498 zł, natomiast na kwiaty do grobu Pańskiego 287 zł. Za złozone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. Uroczyste poświęcenie oratorium w przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego w czasie specialnego Nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Serdecznie zapraszam. Do tego wydarzenia przygotowujemy się poprzez Nowennę do Bożego Miłosierdzia odmawaną dziś i jutro przed Mszą św. o godz. 10.00 a do soboty po Mszy Św. o godz. 18.00.

  5. We wtorek 18 maja pierwsza spowiedź dla dzieci przygotowujących się do I Komunii. Dziewczynki zapraszam do kościoła na godz. 16.00 a chłopców na 17.00.

  6. W ubiegłym tygodniu rodzinę p. Kielińskich z naszej parafii dotknął dramat pożaru. Pragniemy jak wspólnota parafialną wesprzeć poszkodowanych nie tylko naszą modlitwą ale także pomocą finansową. W drugim dniu Świąt Wielkanocnych przed kościołem do puszki zbierame będą ofiary na pomoc dla tej rodzny. /p>

  7. 7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz Świąteczny numer Naszej Parafii w cenie 2,50 zł.