Malowanie ścian kościoła

Malowanie zewnętrznych ścian Kocioła. Po Niedzieli Miłosierdzia Bożego grupa naszych parafian przystąpiła do malowania zewnętrznych ścian kościoła oraz dachów.

Przy okazji wymieniono także krzyż na wieży kościoła na większy i wykonany z stali nierdzewnej. Pogoda niestety nie dopisywała – choć prognozy były optymistyczne niestety w rzeczywistości okazało się, że nas nie rozpieszczała. Ale dzięki modlitwą i Boże pomocy udało się dzieło doprowadzić do końca. W ty miejscu bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować grupie parafian za ich ofiarna pracę a byli to: inicjator tych prac Rafał Domaszk i jego syn Hubert, Grzegorz Bucharcz, któremu dziękujemy szczególnie za pomalowanie wszystkich dachów, p. sołtys Kazimier Kendziora, Andrzej i jego synowie Adam i Czarek Mazur, Jacek Czerwionka z Ustarbowa, Wiesław Lange, Mirosław Paszki, Adam Strągowski, Kazimierz Bużan z Dobrzewina, Marcin Niżnik, Daniel Kaczmarek, p. Dorota Niżnik, i p. sołtys Natalia Dampc z Ustarbowa oraz Państwo Jaedtke i grupa ministrantów.