IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11 MARCA 2018

  1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Roman Miler, kawaler, rzym-kat., z Gowina i Jagoda Kostuch, panna, rzym-kat., z Będargowa.

  2. Zapraszam do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej – w każdy piątek ­ dla dzieci o godz. 17.00 a dla pozostałych wiernych po Mszy Św. o godz. 18.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w Niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00. We czwartek po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

  3. W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Rozpozcęcie rekolekcji w niedzielę podczas każdej Mszy Św. natomiast w poniedziałek, wtorek i środę Msza Św. z nauką rano o godz. 9.00 i po południu o godz. 18.00, nauki rekolekcyjne dla dzieci – o godz. 10.30 i 11.30 natomiast dla mieszkańców Ustarbowa w tamtejszej sali sołeckiej o godz. 16.30. Dla długo pracujących, młodzieży licealnej konferencja z modlitwą o godz. 19.30. Spowiedź św. dekanalna w poniedziałęk 19 marca – rano od godz. 8.30 i po południu od godz. 15.30 do 17.30. Odwiedziny u chorych we wtorek 20 marca od godz. 13.00. Rekolekcje poprowadzi O. Krzysztof Stankowski – redemptorysta.

  4. We wtorek po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30 odbędzie się w kościele spotkanie dla rodziców dzieci I-komunijnych.

  5. Szkoła Podstawowa w Gowinie przypomina o trwającej rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i I klasy. Wnioski można składać do 21 marca w sekretariacie szkoły w godz. od 8.30 do 14.30.

  6. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.