XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 LIPCA 2018

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

  • W poniedziałek wspomnienie NMP z Góry Karmel;

  • We środę wspomnienie Św. Szymona z Lipnicy kapłana;

  • w piątek wspomnienie bł. Czesława kapłana.

 2. Trwa czas wakacji. Wszystkim udającym się na zasłużony odpoczynek życzymy pięknej pogody i wielu wrażeń. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich przybyłych gości. Pamiętajmy, że w okresie wakacyjnym od lipca do sierpnia codzienna Msza św. jest odprawiana o godz. 19.00 natomiast w każdy wtorek o godz. 9.00.

 3. Dzisiaj w 15 dniu miesiąca nasze modlitwy kierujemy ku czci Św. Izydora Oracza patrona naszej parafii. Po Mszy Św. o godz. 8.00 odmówimy litanię do Św. Izydora wypraszając łaski dla rolników na czas żniw.

 4. Pragnę wyrazić wdzięczność panu Wojciecha Nowickiego ze Smażyna za wykonanie feretronu pod figurkę Matki Bożej Fatimskiej, która towarzyszy nam w ramach comiesięcznych Nabożeństw Fatimskich. Bóg zapłać.

 5. Istnieje możliwość wyjazdu na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie do Częstochowy. Szczegółowe informacje w gablocie przed kościołem.

 6. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz wakacyjny numer Naszej Parafii.