ŚWIĘTO ŚW. RODZINY – 30 GRUDNIA 2018

 1. Jutro w poniedziałek 31 grudnia kończymy kolejny rok kalendarzowy. Serdecznie zapraszam w tym dniu na godz. 18.00 na Msze św. dziękczynną za i miniony rok. Po Mszy św. nabożeństwo dziękczynno-przeblagalne za miniony rok.

 2. We wtorek rozpoczynamy nowy 2019 rok oraz przeżywamy uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w tym dniu – rano o godz. 10.00 i 12.00 oraz po południu o godz. 18.00. Pamiętajmy, że jest to święto obowiązkowe.

 3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do godne przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję paniom za posprzątanie świątyni, kwiaciarni „U Jasi” za dekorację świąteczną naszego kościoła, liturgicznej służbie ołtarza oraz panom za ustawienie i udekorowanie choinek oraz za zrobienie żłóbka, Panu organiście Arturowi a także Wam, za liczny udział w tych dniach we Mszach Św. i przyjętych licznie komunii św.

 4. Trwa kolęda w naszej parafii.
  30.12 – kolęda od godz. 15.00 – Pętkowice wieś
  02.01 – kolęda od godz. 16.00 – Gowino ul. Kwiatowa, Szafirowa, Diamentowa, Akacjowa, Różana od ul. Gościcińskiej oraz Wejherowska 36
  03.01 – kolęda od godz. 16.00 – Gościcińska prawa i lewa strona do p. Kotłowskich, Jaśminowa, Jagodowa, Borówkowa i Wrzosowa
  04.01 – kolęda od godz. 16.00 – Gościcińska od p. Wojewskich do p. Czerwionka oraz Łąkowa do p. Kostuch
  05.01 – kolęda od godz. 11.00 – Zaciszne Zalesie
  06.01 – kolęda od godz. 14.00 – Wejherowska od p. Stefanowskich w kierunku szkoły i ul. Kościelna
  Jeżeli ktoś jest nowym mieszkańcem naszej parafii bardzo proszę o zgłoszenie chęci przyjęcia kolędy w zakrystii po Mszy św.

 5. Dzieci komunijne zapraszam po odbiór kolejnego ziarenka.