OBJAWIENIE PAŃSKIE – 06 STYCZNIA 2019

  1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to także szczególny dzień modlitw w intencji misji św. Hasłem tegorocznego dnia misyjnego są słowa: „Mocni Duchem dla misji”. Wspieramy modlitwą i ofiarami misjonarzy w ich posłudze na wszystkich kontynentach świata. Poświęcenie kredy podczas każdej Mszy Św. Ofiary złożone za poświęconą kredę tradycyjnie przeznaczone są na Misje Św. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Trwa kolęda w naszej parafii. Jeżeli ktoś jest nowym mieszkańcem naszej parafii bardzo proszę o zgłoszenie chęci przyjęcia kolędy w zakrystii po Mszy św.
  3. Za tydzień w naszej parafii gościć będziemy przedstawicieli stowarzyszenia Skrzydło Aniołą, którzy o godz. 10.00 wystawią przygotowane przez siebie Jasełka.
  4. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego.