II NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 STYCZNIA 2019

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie Św. Agnieszki męczennicy we czwartek wspomnienie Św. Franciszka Salezego bpa i doktora Kościoła w piątek święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła w sobotę wspomnienie Św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  2. Trwa w naszej parafii kolęda: 20.01. – od godz. 14.00 – ul. Równa 21.01. – kolęda od godz. 16.30 – ul. Prosta, Wichrowe Wzgórza, Wczasowa, Letniskowa, Łączna i Krzywa 22.01 – kolęda od godz. 16.00 – ul. Wejherowska od p. Ferra do p. Stolc oraz Kaszubska 23.01. – kolęda od godz. 16.00 – kolęda dodatkowa dla tych, którzy nie mogli przyjąć jej w wyznaczonym terminie. Chęć przyjęcia dodatkowej kolędy proszę zgłaszać w zakrystii po Mszy św. Jeżeli ktoś jest nowym mieszkańcem naszej parafii bardzo proszę o zgłoszenie chęci przyjęcia kolędy w zakrystii po Mszy św.
  3. Od piątku wracamy do wieczornego sprawowania codziennej Mszy św. o godz. 18.00.
  4. Jutro przypada Dzień Babci a we wtorek Dzień Dziadka – wszystkim babciom i dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wielu długich lat życia a zmarłym wypraszamy łaskę nieba.
  5. Od przyszłej Niedzieli wznawiamy w parafii katechezę do I Komunii Św. i do bierzmowania. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. katecheza dla dzieci I komunijnych a za dwa tygodnie dla młodzieży do bierzmowania.
  6. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego.