IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03 LUTEGO 2019

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: we wtorek wspomnienie Św. Agaty w środę wspomnienie Św. Pawła Miki i Towarzyszy.
  2. W najbliższy I czwartek miesiąca – 7 lutego okazja do spowiedzi św. dla kandydatów do bierzmowania od godz. 16.30.
  3. Egzamin dla młodzieży do bierzmowania z klas gimnazjalnych – dla chłopców w piątek od godz. 16.00 i dla dziewcząt w sobotę od godz. 16.00. Przystąpienie do egzaminu w wyznaczonym terminie jest obowiązkowe.
  4. W sobotę 9 lutego od godz. 9.00 odwiedziny duszpasterskie u chorych.
  5. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy wczoraj tak ofiarnie pracowali przy rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowej. Wszystkim wielkie Bóg zapłać!
  6. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego a także nowy numer Naszej Parafii. Można jeszcze nabyć Gościa Niedzielnego z bardzo ciekawym filmem „Bóg nie umarł 2”.