V NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 LUTEGO 2019

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie NMP z Lourdes we czwartek święto Św. Cyryla i Metodego – patronów Europy
  2. W poniedziałek 11 lutego w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W intencji naszych chorych modlić się będziemy w czasie wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 podczas której udzielony zostanie też sakrament namaszczenia chorych.
  3. Egzamin poprawkowy dla młodzieży do bierzmowania we wtorek od godz. 16.00.
  4. W piątek 15 dzień miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy litanie do patrona naszej parafii Św. Izydora.
  5. W sobotę od godz. 15.00 rozpocznie się w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się Mszą św. o godz. 20.30 i Apelem Jasnogórskim. Szczegółowe informacje na plakacie w gablotce przed kościołem.
  6. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego a także lutowy numer Naszej Parafii.
  7. W miniony czwartek odszedł do wieczności z naszej parafii w 69 roku życia +Jerzy Stolt z Ustarbowa. Różaniec w intencji zmarłego dziś o godz. 17.00 oraz w poniedziałek i wtorek o godz. 18.30. Naszego zmarłego brata polećmy Bożemu Miłosierdziu.