IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 31 MARCA 2019

  1. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Tomasz Markowski, kawaler, zam. Gowino i Monika Fornalczyk, panna, zam. Gowino.
  2. Dzisiejsza Niedziela w tradycji Kościoła nazywana jest niedzielą laetare – czyli niedzielą radości. W połowie Wielkiego Postu Kościół wzywa nas do radości, aby wszyscy podejmujący trud przemiany serca żyli nadzieją i wytrwali w wielkopostnych postanowieniach.
  3. Serdecznie zapraszam na Nabożeństwa Wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 17.00 oraz następna po Mszy św. o godz. 18.00. Gorzkie Żale śpiewamy w każdą Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.
  4. W przyszłą Niedzielę 7 kwietnia rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne w Niedzielę na wszystkich Msza św. Spotkania w poniedziałek, wtorek i środę Msza św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00 i 18.00. Rekolekcje dla dzieci – nauki w poniedziałek i wtorek o godz. 10.15 i 11.20 w szkole natomiast w środę Msza św. na zakończenie rekolekcji w kościele. Nauki rekolekcyjne w Ustarbowie codziennie o godz. 16.30 i nauka dla młodzieży i długo pracujących codziennie o godz. 19.30. Szczegółowy program znajdziemy w gablotce i na stronie internetowej parafii. Uczyńmy wszystko by znaleźć czas na uczestnictwo w rekolekcjach.
  5. W przyszły poniedziałek 8 kwietnia w naszej parafii odbędzie się spowiedź dekanalna – rano od godz. 8.00 do 9.00 i po południu od 15.30 do 17.30. Skorzystajmy z okazji że będą kapłani z dekanatu i przystąpmy do spowiedzi św. Nie odkładajmy jej na ostatnią chwilę.
  6. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w I piątek od godz. 16.00 do 17.00. Natomiast odwiedziny u chorych w ramach rekolekcji we wtorek 9 kwietnia od godz. 12.30.
  7. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego.