NIEDZIELA PALMOWA 14 KWIETNIA 2019

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Palmową – czyli Niedzielę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Przed nami Wielki Tydzień i liturgiczne bogactwo wydarzeń zbawczych. Plan Triduum Paschalnego.
  2. W minioną środę zakończyliśmy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Raz jeszcze dziękuję O. Jackowi za trud ich wygłoszenia i Wam, moi drodzy, za udział w nich i złożone na rzecz rekolekcjonisty ofiary.
  3. Ostatnia okazja do spowiedzi św. w środę od godz. 17.00 do godz. 18.00.
  4. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.30 obowiązkowe spotkanie dla wszystkich ministrantów.
  5. Pamiętajmy, że w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły, od którego nie ma żadnej dyspensy.
  6. Dziś przed kościołem zbierane są do puszki ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Polecam ją ofiarności parafian.
  7. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.
  8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka +Helena Tetzlaff l.72. Pogrzeb odbył się w sobotę a także +Lena Warmbier – dziecko nienarodzone, której pogrzeb odbył się w piątek. Zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu.