III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 15 MARCA 2020

  1. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym zostały wprowadzone obostrzenia co do udziału w Niedzielnych Mszach św. W świątyni włącznie z kapłanem i liturgiczną służbą ołtarza może przebywać 50 osób. Wymogi te są rygorystyczne i za ich złamanie grożą surowe kary. Proszę wszystkich parafian o roztropne podejście do tej decyzji i by w Niedzielę pierwszeństwo w udziale we Mszy św. miały osoby, które mają zamówioną intencje. Dodatkowo pamiętajmy, że można uczestniczyć we Mszy św. w sobotę o godz. 18.00 – odprawianej już z Niedzieli a także zostaje wprowadzona dodatkowa cicha Msza św. w Niedzielę o godz. 18.00. Pamiętajmy też o dyspensie udzielonej przez Ks. Arcybiskupa od obowiązku uczestniczenia we Mszy św.
  2. W ubiegłą Niedzielę na potrzeby Misji św. zebraliśmy 499 zł. Za złożone ofiary składam wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  3. Można też przy konfesjonale nabywać w cenie 8 zł paschaliki wielkanocne. Ofiary ze sprzedaży świec przeznaczone są na cele charytatywne. Wyłożona też została tam prasa katolicka – Gość Niedzielny i dla dzieci Mały Gość Niedzielny.
  4. W związku z sytuacją epidemiologiczną zawieszona zostaje też katechizacja dzieci do I Komunii św. Proszę rodziców lub opiekunów o odebranie z zakrystii materiałów dla dzieci komunijnych.