XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 05 lipca 2020

  1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Robert Hinc, kawaler, rzym-kat., z Gowina i Beata Dampc, panna, rzym-kat., z Żukowa; Wojciech Podwojski, kawaler, rzym-kat., z Gowina i Weronika Nowak, panna, rzym-kat., z Gościcina; Kamil Skrzypkowski, kawaler, rzym-kat., z Gowina i Aneta Kloske, panna, rzym-kat., z Gościcina.
  2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  • w poniedziałek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej;
  • w środęwspomnienie św. Jana z Dukli;
  • w sobotę Święto Św. Benedykta opata, Patrona Europy.
  1. Rozpoczęliśmy czas wakacji. Życzymy wszystkim wyjeżdżającym na zasłużony odpoczynek Bożego błogosławieństwa i wielu ciekawych wrażeń i nabrania sił do podjęcia swoich codziennych obowiązków. Witamy też wszystkich gości przybyłych do naszej parafii. Pamiętajmy też w okresie wakacyjnym o niedzielnej i świątecznej Mszy św.
  2. Jutro o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Rycerzy Kolumba i ich rodzin. Po Mszy św. odbędzie się także spotkanie w sali parafialnej.
  3. W okresie wakacyjnym Msza św. w tygodniu sprawowana jest o godz. 19.00 a we wtorki o godz. 9.00. Proszę, by osoby, które zamówiły Msze św. we wtorki pamiętały o zmianie godziny sprawowania Mszy św.
  4. Biuro parafialne w okresie wakacyjnym czynne jest w poniedziałek, w środę i w piątek od godz. 18.00 do godz. 18.30.
  5. Na stoliku przy konfesjonale wyłożona została prasa katolicka „Gość Niedzielny” oraz dwumiesięcznik „Któż jak Bóg” o życiu duchowym i aniołach. Opłatę za prasę proszę wrzucać do skrzyneczki.