XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 lipca 2020

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  • dzisiaj wspominamy Św. Joachima i Annę rodziców NMP oraz dziadków Pana Jezusa;
  • w środęwspomnienie Św. Marty;
  • w piątek wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli kapłana;
  • w sobotę wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego bpa i doktora Kościoła.
  1. Trwa czas wakacji. Życzymy wszystkim wyjeżdżającym na zasłużony odpoczynek Bożego błogosławieństwa i nabrania sił do podjęcia swoich codziennych obowiązków. Witamy też wszystkich gości przybyłych do naszej parafii.
  2. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca – odwiedziny duszpasterskie u chorych od godz. 9.00. W przyszłą Niedzielę comiesięczne spotkanie Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 8.00 i wymiana tajemnic.
  3. Dzisiaj w ramach akcji MIVA Polska zbiórka przed kościołem do puszki na pomoc naszym misjonarzom w zakupie środków transportu.
  4. W okresie wakacyjnym Msza św. w tygodniu sprawowana jest o godz. 19.00 a we wtorki o godz. 9.00. Proszę, by osoby, które zamówiły Msze św. we wtorki pamiętały o zmianie godziny sprawowania Mszy św. Biuro parafialne czynne jest w poniedziałek, w środę i w piątek od godz. 18.00 do godz. 18.30.
  5. Na stoliku przy konfesjonale wyłożona została prasa katolicka „Gość Niedzielny”. Opłatę za prasę proszę wrzucać do skrzyneczki.