XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04 październik 2020

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
 • w poniedziałek wspomnienie Św Faustyny Kowalskiej,
 • w środę wspomnienie NMP Różańcowej,
 1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim za udział w uroczystości poświęcenia figury Św. Michała Archanioła oraz za przyjęcie w tym dniu szkaplerza. Osoby zainteresowanie przyjęciem szkaplerza Św. Michała Archanioła proszę o zgłaszanie się do zakrystii. Składam też wielkie Bóg zapłać osobom, które finansowo wsparły sprowadzenie figury do naszej świątyni.
 2. Od czwartku rozpoczęliśmy miesiąc różańcowy – różaniec w naszym kościele codziennie o godz. 17.30 a w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00. Różaniec dla dzieci i młodzieży we wtorki i we czwartki o godz. 17.00.
 3. W przyszłą Niedzielę 11 października pod hasłem „Totus Tuus” obchodzić będziemy XX Dzień Papieski. W tym dniu tradycyjna zbiórka ofiar na stypendia fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 4. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dziś na tacę a przeznaczone na zakup opału dla parafii na okres jesienno-zimowy. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i złożone ofiary.
 5. Z inicjatywy Rycerzy Kolumba od dzisiejszej Niedzieli do poniedziałku 12 października trwa nowenna w intencji obrony życia. Modlitwa w naszym kościele codziennie podczas różańca. Szczegółowe informacje w gablocie lub na stronie internetowej Rycerzy Kolumba.
 6. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 pierwsza katecheza sakramentalna do bierzmowania a za tydzień do I komunii św.
 7. Serdecznie zapraszam Rycerzy Kolumba i ich rodziny do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 17.30 a po niej na Msze św. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w sali parafialnej.
 8. Na stoliku przy konfesjonale wyłożona została prasa katolicka Gość Niedzielny oraz październikowy numer Naszej Parafii.