XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 październik 2020

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  • w poniedziałek wspomnienie Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki,
  • we wtorek wspomnienie Św. Jana Kantego,
  • we czwartek wspomnienie Św. Jana Pawła II.
  1. Trwa miesiąc różańcowy – różaniec w naszym kościele codziennie o godz. 17.30 a w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.
  2. W ubiegłą Niedzielę w ramach zbiórki ofiar na stypendia fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 548 zł. Za złożone ofiary składm serdeczne Bóg zapłać.
  3. We czwartek 22 października przeżywać będziemy kolejne Nabożeństwo do Św. Rity, które rozpoczniemy modlitwą różańcową o godz. 17.30. Następnie Msza św. z obrzędem poświęcenia róż a po Mszy św. nabożeństwo do Św. Rity. Intencje na nabożeństwo można składać do skrzynki na filarze.
  4. W najbliższą sobotę 24 października odbędzie się w naszej parafii peregrynacja ikony Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan. Powitanie ikony w sobotę ok. godz. 17.20, następnie modlitwa różańcowa w intencji prześladowanych chrześcijan na całym świecie i o 18.00 Msza św. Ikona będzie gościć w naszej parafii do piątku 30 października.
  5. W gablotce parafialnej możemy zapoznać się z etapami planowanej przez Gminę Wejherowo inwestycją budowy sieci kanalizacji sanitarnej w Gowinie.
  6. Na stoliku przy konfesjonale wyłożona została prasa katolicka Gość Niedzielny.