V NIEDZIELA ZWYKŁA – 07 lutego 2021

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
  • w środę wspomnienie Św. Scholastyki,
  • we czwartek wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
  1. W czwartek 11 lutego, w związku z liturgicznym wspomnieniem NMP z Lourdes obchodzić będziemy w całym Kościele Dzień Chorego. Niestety ze względu na pandemię nie będzie możliwości przyjęcia w kościele sakramentu namaszczenia chorych. Proszę abyśmy w naszych modlitwach pamiętali o chorych, cierpiących i samotnych.
  2. W przyszłą Niedzielę odbędzie się zbiórka na pomoc dla naszego małego parafianina Jasia. Jasiu przeszedł operację wszczepienia implantów usznych, co pozwala mu na prawidłowy rozwój. Jednak potrzebuje też kosztownej rehabilitacji. Pragniemy jako wspólnota parafialna przyjść z pomocą rodzinie w opłaceniu tej rehabilitacji. Panowie z Rycerzy Kolumba wraz ze swoimi małżonkami przygotowują słodkie niespodzianki dla wszystkich, którzy pragną wesprzeć małego Jasia w jego powrocie do zdrowia.
  3. Na stoliku wyłożona jest nowa prasa katolicka – Gość Niedzielny.