VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 lutego 2021

  1. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy w Kościele 54. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Niech świadomie podjęta abstynencja będzie dla nas wszystkich dobrym przygotowaniem do zbliżającego się Wielkiego Postu.
  2. Jutro, w 15 dniu miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy litanię do patrona naszej parafii Św. Izydora.
  3. W najbliższą środę przypada Środa Popielcowa. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem rano o godz. 10.00 i po południu o godz. 17.00 i 18.00. Pamiętajmy, że w tym dniu obowiązuje post ścisły.
  4. W piątek – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.00 wraz komunią św. oraz po Mszy św. o godz. 18.00. Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.
  5. Dzisiaj odbywa się przed kościołem zbiórka na pomoc dla naszego małego parafianina Jasia. Jasiu przeszedł operację wszczepienia implantów usznych, co pozwala mu na prawidłowy rozwój. Jednak potrzebuje też kosztownej rehabilitacji. Pragniemy jako wspólnota parafialna przyjść z pomocą rodzinie w opłaceniu tej rehabilitacji. Panowie z Rycerzy Kolumba wraz ze swoimi małżonkami przygotowali słodkie niespodzianki dla wszystkich, którzy pragną wesprzeć małego Jasia w jego powrocie do zdrowia.
  6. Na stoliku wyłożona jest nowa prasa katolicka – Gość Niedzielny.