II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU – 02 stycznia 2022

 1. W związku z dużą liczbą zakażeń koronawirusem przypominam o obowiązku zakrywania w kościele ust i nosa.
 2. W poniedziałek o godz. 19.00 Msza św. w intencji Rycerzy Kolumba i ich rodzin. Po Mszy św. w sali parafialnej spotkanie formacyjne dla rycerzy.
 3. We czwartek 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w tym dniu jak w każdą Niedzielę o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Poświęcenie kredy podczas każdej Mszy św. Ofiary składane za kredę przeznaczone są na pomoc dla misjonarzy,
 4. W Uroczystość Trzech Króli wieczorem na godz. 18.00 zapraszamy na kolejną Godzinę Świętą z Jezusem Eucharystycznym. W trakcie adoracji egzorcyzmowanie wody, soli i oleju oraz modlitwa o wewnętrzne uzdrowienie. Znajdźmy w tym dniu czas na wspólną modlitwę i śpiew by w ten sposób uwielbić Nowonarodzonego Jezusa
 5. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne I piątek i sobota miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30. Natomiast w I sobotę rano o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i od godz. 9.00 odwiedziny duszpasterskie u chorych.
 6. Ks. Arcybiskup podjął decyzję odnośnie do tegorocznej kolędy. W dekanacie wybraliśmy formę ubiegłoroczną – codziennie zapraszamy do świątyni mieszkańców poszczególnych ulic na Mszę św. o godz. 18.00 w ich intencji z indywidualnym błogosławieństwem Najśw. Sakramentem poszczególnych rodzin. Nowych mieszkańców, którzy pragną aby poświęcić ich domy proszę o indywidualny kontakt w zakrystii. Na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji mieszkańców naszej parafii zapraszam:
  w poniedziałek wszystkich mieszkańców ul. Gościcińskiej i Łąkowej,
  we wtorek wszystkich mieszkańców ul. Wejherowskiej, Bocznej, Konwaliowej, Krótkiej i Zakątnej,
  w środę mieszkańców ul. Długiej,
  w piątek mieszkańców ul. Szkolnej, Sportowej, Osiedlowej, Polnej, Ogrodowej, Górskiej i Kościelnej,
  w sobotę mieszkańców ul.  Okrężnej, Objazdowej, Malinowej, Różanej i  Poziomkowej.