XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 października 2022

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
    – we czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego – kapłana,
    – w sobotę wspomnienie Św. Teresy od Jezusa dziewicy i doktora Kościoła.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 pierwsza katecheza sakramentalna dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, a za tydzień dla dzieci komunijnych. Harmonogram katechez umieszczony jest na stronie internetowej parafii i w gablotce przed kościołem.
  3. Trwa miesiąc różańcowy październik. Różaniec codziennie o godz. 17.30 a w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00. Różaniec dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 16.30.
  4. We czwartek 13 października zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznemy je wspólną modlitwą różańcową o godz. 17.30. O godz. 18.00 Msza św. i po niej procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła.
  5. W przyszłą Niedzielę przeżywać będziemy pod hasłem „Blask prawdy” XXII Dzień Papieski. W tym dniu odbędzie się zbiórka ofiar na pomoc dla Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  6. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.