XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06 listopada 2022

 1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawrzeć Michał Herbik, kawaler, rzym-kat. z Ustarbowa i Klaudia Winiarek, panna, rzym-kat. z Gościcina.
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
  – w środę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
  – we czwartek wspomnienie Św. Leona Wielkiego papieża i doktora Kościoła
  – w piątek wspomnienie Św. Marcina z Tours biskupa
  – w sobotę wspomnienie Św. Jozafata bpa i męczennika.
 3. W zakrystii można składać jeszcze kartki na wypominki roczne. Wypominki roczne rozpoczniemy odmawiać od Niedzieli 13 listopada o godz. 9.45.
 4. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Rycerzy Kolumba i ich rodzin. Po Mszy zostanie odmówiony różaniec mężczyzn. O godz. 19.00 spotkanie formacyjne Rycerzy w sali parafialnej.
 5. W piątek 11 listopada przypada narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwie o tych, którzy dla naszej wolności oddali swoje życie. Ks. Arcybiskup udziela na ten dzień dyspensy od pokarmów mięsnych.
 6. W przyszłą Niedzielę 13 listopada tradycynie obchodzimy pod hasłem „Uleczyć tęsknotę” Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Na prośbę biskupów w tym dni modlić się będziemy za Kościół na Ukrainie. W tym dniu zostanie też przeprowadzona zbiórka na pomoc dla cierpiącego Kościoła na Ukrainie.
 7. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.