V NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 lutego 2023

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
    – w poniedziałek wspomnienie Św. Pawła Miki i Towarzyszy męczenników,
    – w piątek wspomnienie Św. Scholastyki.
  2. W poniedziałek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Rycerzy Kolumba i ich rodzin. Po Mszy św. w kościele comiesięczny różaniec mężczyzn i o godz. 19.00 w sali parafialnej comiesięczne spotkanie formacyjne braci Rycerzy.
  3. W sobotę 11 lutego przypada XXXI Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. na godz. 10.00 wszystkie osoby starsze i chorych. W czasie Mszy św. zostanie udzielony sakrament Namaszczenia Chorych. Pamiętajmy, by przyjąć ten sakrament świadomie i w stanie łaski uświęcającej.
  4. Od dzisiejszej Niedzieli wznawiamy katechezę sakramentalną przy parafii. Dziś katecheza dla bierzmowanych a w przyszłą Niedzielę dla dzieci komunijnych. Harmonogram katechez umieszczony jest w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii.
  5.  Na stoliku przy konfesjonale wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego w nowej cenie 10 zł.