VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 lutego 2023

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
    – we wtorek Święto Św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.
    – w środę 15 lutego po Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odmówiona zostanie litania do patrona naszej parafii Św. Izydora.
  2. Od przyszłej Niedzieli 19 lutego rozpoczniemy w Kościele pod hasłem „Ku trzeźwości z Kościołem” 56. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Niech będzie to czas naszej gorliwej modlitwy o dar trzeźwości szczególnie na czas zbliżającego się Wielkiego Postu.
  3. W najbliższą sobotę 18 lutego w godz. od 15.00 do 21.00 odbędzie się w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji wynagradzającej oraz o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Ks. Bpa Konstantyna Dominika.
  4. Dzisiaj w całej Polsce zgodnie z apelem biskupów oraz Caritas Polska odbywa się zbiórka ofiar przed kościołem dla wszystkich, którzy ucierpieli w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Otwórzmy nasze serca i wspomóżmy wszystkich, którzy ucierpieli w wyniku tych kataklizmów.
  5.  Na stoliku przy konfesjonale wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.