III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14 kwietnia 2024

  1. Rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje, które mają duchowo przygotować nas do peregrynacji relikwii Św. Wojciecha z okazji 100-lecia powstania naszej diecezji. Serdecznie witam pośród nas O. Mirosława Dawlelewicza redemptorystę i dziękujemy Mu za trud duchowego przygotowania nas do tego jakże ważnego wydarzenia. Program rekolekcji.
  2. Dziś przypada pod hasłem: „Trwali w nauce Apostołów i we wspólnocie” Niedziela Biblijna i Narodowy Dzień Czytania Pisma Św. Znajdzmy czas by w naszych rodzinach pochylić się dzisiaj na Słowem Bożym i starajmy się żyć każdym słowem, które pochodzi z ust Boga. Jednocześnie też rozpoczynamy dzisiaj w Kościele pod hasłem: „Powołani do Wspólnoty-Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele” 16. Ogólnopolski Tydzień Biblijny
  3. Dzisiaj przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar w ramach akcja Pola Nadziei na Pomorzu. Swoją ofiarą możemy wesprzeć hospicja działające w naszej archidiecezji.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci i rodziców przed I Komunią św.
  5. W ubiegłą Niedzielę na rzecz Caritas Archidiecezji Gdańskiej zebraliśmy 850 zł. Bóg zapłać za okazane serce i wsparcie.
  6. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.