UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 01 listopada 2020

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
 • w poniedziałek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych,
 • w środę wspomnienie Św. Karola Boromeusza bpa.
 1. Dzisiaj przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. Ze względów epidemiologicznych nie będzie procesji na cmentarz w tym dniu. Po Mszy św. o godz. 10.00 pomodlimy się za naszych zmarłych odmawiając wszystkie stacje – przewidziane w procesji – w kościele.
 2. Ojciec Św. Franciszek rozszerzył możliwość uzyskania odpustu za zmarłych na całym miesiąc listopad.
 3. Jutro Dzień Zaduszny – Msze św. rano o godz. 10.00 i po południu o godz. 17.00 i 18.00.
 4. Na stoliku przy konfesjonale wyłożono kartki na wypominki. Wypominki jednorazowe odmawiane będą do Niedzieli 8 listopada po Mszy wieczornej a w Niedzielę przed każdą Mszą św. – proszę wpisać datę kiedy mają być odmawiane – jeżeli w Niedzielę to też godz. Wypominki roczne proszę składać w zakrystii. Ofiary za wypominki przeznaczone są na opłacenie paneli fotowoltaicznych założonych na dachu domu katechetycznego.
 5. W poniedziałek 9 listopada o godz. 19.30 zostanie odprawiona w naszej świątyni Msza św. z udziałem kapłanów naszego dekanatu w intencji zmarłych księży, którzy w minionych latach pracowali w parafiach naszego dekanatu. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
 6. Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność za solidarność z parafią w tych trudnych czasach. Za słowa wsparcia, życzliwości i modlitwy. Dziękuję także za przekazywane na konto parafii ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać.
 7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w I piątek od godz. 16.00. W I sobotę odwiedziny duszpasterskie u chorych od godz. 9.00.
 8. Parafia nasza włączyła się w akcję Różaniec do granic w intencji ochrony życia ludzkiego od chwili poczęcia do naturalnej śmierci oraz o spokój społeczny w naszej Ojczyźnie. Różaniec codziennie o godz. 17.30 w kościele.
 9. Na stoliku przy konfesjonale wyłożona została prasa katolicka Gość Niedzielny.